Koppel Celery met Eitje
Slimmer werken met Eitje en Celery
Met Eitje regel je alles op één plek: je rooster, de urenregistratie en het inwerken van je team. Zonder dat het onnodig ingewikkeld is. Binnen een uur ben je ready-to-go: geen waslijst aan instellingen, maar een paar duidelijke
stappen.
- Importeer je medewerkers vanuit Celery.
- Maak je eenvoudig je eerste rooster.
- Nodig je team uit met één druk op de knop.
- Houd altijd controle op de gewerkte uren.
- Zet ze direct door naar Celery voor de verloning.
Geen handmatige invoer meer, minder fouten en een flinke tijdsbesparing!
Meer weten over het integreren van Eitje of andere HRM-software met Celery? Neem contact op met ons salesteam en ontdek hoe eenvoudig je kunt starten.
Regel je je planning en urenregistratie in één flow
Uren uit je rooster worden automatisch doorgestuurd naar Celery en direct gekoppeld aan de juiste werknemer. Zo heb je altijd een actuele en foutloze basis voor je salarisverwerking. Geen handmatige invoer, minder fouten en vooral: veel tijd besparen.
De #1 salarissoftware voor het Caribisch gebied
Met Celery kun je snel en efficiënt salarisverwerking doen en belangrijke HRM-zaken regelen. Onze software is geschikt voor kleine en middelgrote bedrijven, grote ondernemingen, accountantskantoren en pensioenverzekeraars.
Probeer Celery gratis